Proteching B Ing. Milan Borský
Proteching B
Facebook Twitter
Prémiové zdravotní vložky Superfeet®. Senzorové přístroje na mapování rozložení tlaku a software Tekscan®. Brilantní solární svítidla LuminAID®.

Prémiové ortopedické vložky

Hlavní rozdíl mezi vložkami Superfeet od ostatních ortopedických vložek, je ten, že tyto vložky využívají k podepření nohy patentovaný stabilizační systém v ¾ délce nohy, tzv. ESS® systém. Ten je vyrobený z pevného, tenkého a pružného speciálního plastu, který je velmi trvanlivý. Systém ESS® vychází z principu modelace klenby stabilizací dolního hlezenního kloubu v neutrální funkčí pozici. Tato pozice má podstatný vliv na správné postavení celého těla.

Přitom nehraje roli jestli jdete, stojíte, běžíte, jedete na kole, hrajete tenis nebo se věnujete turistice. Obvykle používané ortopedické vložky se zaměřují na podepření klenby nohy a na použití různě měkkých materiálů. A to je nedostačující. Noha je prostorový útvar a pohybuje se vpřed ve tvaru šroubovice. Nohu podepřením klenby nemůžete stabilizovat, protože její pohyb kontrolujete pouze v jedné vertikální rovině. Funkce měkkých vložek je zase více či méně zaměřena na odlehčení bolestivých míst na noze. Avšak bolestivé body na noze vznikají přetěžováním v důsledku nesprávné biomechaniky nohy. Měkkými vložkami se zmírní důsledek nesprávné funkce nohou, ale neodstraní se příčina problému. Ortopedické vložky Superfeet napomáhají správnému postavení nohy, takže noha může vykonávat ergonomický pohyb a pohybovat se správně v průběhu celého kroku, čímž se eliminují hlavní příčiny bolestí nohou. Jsou také dobrou prevencí proti budoucím bolestem nebo se mohou významně podílet na poúrazov rehabilitační léčbě pokud jsou správně aplikovány.

Krémy, vložky, orto-program

OEM produkce pro naše zákazníky
(Original Equipment Manufacturer)

Náš standardní program

WOLY - ošetření obuvi a kůže
BON - vložky do obuvi
BON - šněrovadla
Kartáče na obuv
Obouvací lžíce

Dětská a školácá obuv
Dámská obuv
Pánská obuv

 

Home Kontaktujte nás Aktuálně Obchodní značky
Ing. Milan Borský - Proteching B, Vavrečkova 44, 5.etáž, 760 01 Zlín
tel: + 420 577 524 138 | fax: + 420 577 524 652 | mobil: + 420 603 822 482
ISO 9001